0

Gjiko dhe Elita Rudi janë një prej çifteve më të dashura nga publiku.

Ata janë martuar para pak muajsh dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Elita pas lindjes është kthyer në formën e saj më të mirë, e sot ajo është bërë bjonde.

Në foton që e ka publikuar ajo në instagram, Gjiko i habitur nga pamja e saj i ka thënë ‘gru a je ti’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE