0

Moderatorja e njohur, Elita Rudi dhe këngëtari, Gjiko, para pak ditësh u bënë prindër për herë të parë.

Elita lindi djalë dhe ata pagëzuan atë me emrin, Zëri, përcjell ORAinfo.

Pas lindjes, ata kanë qenë më pak aktivë në rrjete sociale, për t’iu përkushtuar rritjes së djali.

Mirëpo, sot Elita ka postuar video me të cilat tregon për dhuratat që I ka marrë së fundi për djalin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE