0

Pak kohë më parë, Elita e Gjiko u bën prindër për të parën herë.

Ata u bënë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, shkruan ORAinfo.

Fotot e tij që në ditët e para i kemi parë në rrjetet sociale të Elitës dhe Gjikos.

Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo përmes një postimi ka treguar se mori dhuratë një Iphone./ORAinfo/

SHPËRNDAJE