0

U bë nënë para pak muajve dhe tani Elita Rudi po e shijon këtë epitet që ka marrë.

Moderatorja e njohur kosovare dhe Gjiko e kanë pagëzuar fëmijën e tyre të parë me emrin, Zëri, përcjell ORAinfo.

Duket se pas lindjes, Elita është kthyer në top-formë dhe këtë po e dëshmojnë paraqitjet e saj publike.

Sot, Elita ka publikuar një foto ku shfaqet tejet provokuese nga pushimet e kjo duket që do ta bëjë xheloz Gjikon./ORAinfo/

SHPËRNDAJE