0

Teksa realizojnë setin fotografik, Elita me djalin pozojnë të zhveshur.

Kemi pasur rastin të shohim të gjithë të famshmit shqiptar duke realizuar sete të bukura fotografike për festat e fundvitit.

Kështu vepruan edhe dyshja e famshme Gjiko & Elita, duke publikuar imazhe të bukura familjare, shkruan Kosovarja.

Teksa vishen me stil, ajo çka mori vëmendje ishte zhveshja e Elitës duke reklamuar barkun, dhe Zëri i vogël të cilin e kanë lenë të pozoj pa veshur bluzë.
Të tre të buzëqeshur ata menxi po presin të vie në jetë edhe anëtari i katërt i familjes.

SHPËRNDAJE