0

Elita Rudi është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, e tanimë do të bëhet edhe nënë, shkruan ORAinfo.

Edhe shtatzënë, Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo përmes postimit të fundit ka treguar se ka realizuar një fotosesion të shtatzënisë.

Shikoni vet fotografinë e saj më poshtë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE