0

Elita Rudi dhe Gjiko para pak ditësh u bënë prindër për herë të parë.

Ata u bënë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Fotot e para të djalit të tyre I kemi parë që në orët e para të lindjes.

E më vonë ata treguan edhe dhomën që ia kanë rregulluar atij.

Sot, Elita ka postuar foto ku shihet një arush I madh lodër, e të cilin ata ia kanë blerë djalit të tyre./ORAinfo/

SHPËRNDAJE