0

Gjiko dhe Elita dje u bënë prindër për herë të parë.

Lajmin për lindjen e dha nëna e Gjikos e cila tregoi se është bërë gjyshe e një djali, përcjell ORAinfo.

E sot Elita dhe Gjiko kanë postuar foto të djalit të tyre të cilin e kanë emërtuar, Zëri.

E nëna e Gjikos, nuk heziton të tregojë emocionin e madh që ka për lindjen e nipit dhe për këtë ka publikuar një foto të nipit me nënën dhe babain./ORAinfo/

SHPËRNDAJE