0

Elita Rudi është moderatorja e njohur dhe shumë e pëlqyer kosovare.

Ajo tani po i shijon muajt e parë si nënë e re e një djali që ajo dhe Gjiko e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Tani që është në pushim të lindjes, Elita nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën na tregon se ka krijuar një kremë me emrin e saj dhe për momentin po merret vetëm me shitjen e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE