0

Elita Rudi është shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita tani po i shijon muajt e parë si nënë e re.

Sot ajo ka publikuar një foto të bukur me nënën e saj dhe djalin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE