0

Elita Rudi është ndër femrat më të komentuara në vend.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, e tanimë do të bëhet edhe nënë, shkruan ORAinfo.

Edhe shtatzënë, Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte përmes një postimi ka treguar se ka bërë një ndryshim në pamje, i ka shkurtuar flokët.

Edhe e tillë, Elita po duket tejet e bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE