0

Elita dhe Gjiko janë prindër tashmë.

Ata u bënë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, shkruan ORAinfo.

Fotot e tij që në ditët e para i kemi parë në rrjetet sociale të Elitës dhe Gjikos.

Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur.

Duket se Elita e ka marr vetën mjaftë mirë pas lindjes së djalit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE