0

Elita Rudi është emri jo pak I përfolur në publik dhe media rozë.

Ajo fillimisht u bë e njohur si moderator shumë e suksesshme dhe më vonë kur u lidh me këngëtarin, Gjiko, u përfol edhe më shumë, përcjell ORAinfo.

Ata të dy u martuan në shtatzor të vitit të kaluar dhe tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E në ditët e fundit të shtatzënisë, Elita ka ndryshuar shumë e sidomos në foton që e ka postuar sot, ajo shihet e rregulluar më bukur se kurrë më parë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE