0

Elita Rudi po vazhdon të jetë një ndër moderatoret më të përfolura nga mediat dhe publiku shqiptar.

Jeta e saj private bëhet gjithmonë temë diskutimi në mediat rozë, përcjell ORAinfo.

Ajo është martuar para pak muajsh me këngëtarin, Gjiko, dhe tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E gjatë kësaj kohe Elita është tejet aktive në rrjete sociale, dhe pothuajse çdo ditë publikon foto dhe video të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka bërë një ndryshim të ri në pamjen e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE