0

Elita Rudi është moderatorja e njohur dhe shumë e pëlqyer kosovare.

Ajo tani po i shijon muajt e parë si nënë e re e një djali që ajo dhe Gjiko e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Pas lindjes, Elita është tejet aktive edhe në rrjete sociale ku ka pas vetes më mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është rregulluar si nuse sot, por për ku është nisur kështu?/ORAinfo/

SHPËRNDAJE