0

Elita Rudi është moderatorja kosovare që u bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo tani është e martuar me këngëtarin e njohur, Gjikon dhe bashkë kanë një djalë që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Elita nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale as pas lindjes.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet së është bërë bjonde, mirëpo, ky imazh duket se i takon viteve të kaluara./ORAinfo/

SHPËRNDAJE