0

Elita Rudi dhe Gjiko para pak më shumë se një muaji janë bërë prindër për herë të parë.

Djalin e tyre ata e pagëzuan me emrin, Zëri, përcjell ORAinfo.

E ajo që i është gëzuar më së shumti lindjes së tij është nëna e Gjikos, Lirija.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shihet se e ka marrë me vete nipin, e vëmendjen merr veshja e Zërit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE