0

Elita dhe Gjiko para pak javëve janë bërë prindër për herë të parë.

Ata e quajtën djalin e tyre të parë me emrin, Zëri, përcjell ORAinfo.

E sot, ata kanë organizuar një festë të madhe pasi Zëri mbushi një muaj.

Foton e parë nga kjo festë e publikoi shoqja e Elitës Kaltrina, dhe duket se Elita po shkëlqen së bashku me djalin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE