0

Gjiko dhe Elita janë një prej çifteve më të përfolura në mediat dhe publikun kosovar.

Ata para pak muajve janë bërë prindër për herë të parë dhe djalin e tyre e pagëzuan me emrin, Zëri, përcjell ORAinfo.

Ata së bashku me prindërit e tyre kanë shkuar në pushime dhe nga atje kanë publikuar foto të ndryshme.

E në një që e ka publikuar Elita shihen gjyshet e Zërit duke u ‘shkrirë’ pas nipit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE