0

Elita Rudi është moderatorja e njohur dhe shumë e pëlqyer kosovare.

Ajo tani po i shijon muajt e parë si nënë e re e një djali që ajo dhe Gjiko e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Tani që është në pushim të lindjes, Elita nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Mbrëmë ajo ka publikuar një foto ku shihet se ajo dhe Gjiko kanë përgatitur iftar për familjen e është pamja e Elitës ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE