0

Këngëtari i njohur, Gjiko dhe gruaja e tij, Elita Rudi para pak më shumë se një muaj u bënë prindër për herë të parë.

Ata e quajtën djalin e tyre me emrin Zëri dhe fotot e tij i kanë postuar që në orët e para të lindjes, shkruan ORAinfo.

Pas lindjes, Elita nuk ka munguar me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se kanë dalë e gjithë familja bashkë, mirëpo vëmendjen merr veshja e djalit të tyre./ORAinfo/

SHPËRNDAJE