0

Elita dhe Gjiko janë një ndër çiftet më të pëlqyera dhe më të komentuara në publikun shqiptar.

Ishte fillimisht lidhja e tyre dhe më vonë edhe martesa e tyre ato që bënë bujë në media e në publik dhe u komentuar për disa javë rresht, përcjell ORAinfo.

Më vonë u kuptua që Elita është shtatzënë.

E sot ajo ka lindur fëmiun e tyre të parë, e nëna e Gjikos publikoi foto me të cilën tregoi se është bërë gjyshe e një djali./ORAinfo/

SHPËRNDAJE