0

Gjiko dhe Elita tashmë janë bërë prindër.

Elita para pak më shumë se një muaji lindi një djalë e që e pagëzuan me emrin, Zëri, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos së fundi kur nuk mungojnë me postime me djalin.

Ndërsa sonte ata kanë qenë të ftuar në një emision në Shqipëri, ku të dy po duken shumë bukur.

Por, Elita ka marr tërë vëmendjen me pamjen e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE