0

Elita Rudi është moderatorja kosovare dhe një ndër më të pëlqyerat.

Ajo dhe këngëtari i njohur, Gjiko para pak javësh janë bërë prindër për herë të parë, dhe djalin e tyre e kanë pagëzuar me emrin, Zëri, përcjell ORAinfo.

Elita këto ditë po qëndron tek prindërit e saj dhe nga atje ka postuar foto të ndryshme.

E së fundi ajo ka postuar disa foto ku shihet se ka dalë vetëm me djalin, mirëpo, pamja e saj pas lindjes i mahniti të gjithë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE