0

Elita Rudi është emri jo pak I përfolur në publik dhe media rozë.

Ajo fillimisht u bë e njohur si moderator shumë e suksesshme dhe më vonë kur u lidh me këngëtarin, Gjiko, u përfol edhe më shumë, përcjell ORAinfo.

Ata u martuan pak muaj më parë dhe bënë një dasëm madhështore, e tani Elita është shtatzënë në fëmijën e tyre të parë.

Gjatë kësaj kohe Elita ka qenë shumë aktive në rrjete sociale, e sot ka postuar një foto ku shihet se ka dalë me pamje më të bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE