0

Elita Rudi dhe Gjiko para një muaji janë bërë prindër për herë të parë.

Ata djalin e tyre e quajtën Zëri e fotot e tij i kemi parë qysh në orët e para të lindjes, përcjell ORAinfo.

Që të dy po kujdesen shumë për djalin e që dita ditës duket se po rritet edhe më shumë.

Dje, Elita ka dalë me shoqe e Gjiko nuk ka hezituar të kujdeset për djalin e tij./ORAinfo/

SHPËRNDAJE