0

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të pëlqyera dhe më të përfolura shqiptare.

Ajo para pak muajsh u martua me reperin Gjiko, dhe më vonë u zbulua se ata janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Elita është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos gjatë kësaj shtatzënie ku pothuajse çdo ditë poston foto e video të ndryshme.

Sonte, ajo ka dalë me shoqe ndonëse është në muajt e fundit të shtatzënisë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE