0

Elita Rudi dhe Gjiko para pak ditësh u bënë prindër për herë të parë.

Ata u bënë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, shkruan ORAinfo.

Fotot e tij që në ditët e para i kemi parë në rrjetet sociale të Elitës dhe Gjikos.

Edhe pas lindjes, Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke e përaqfuar fort burrin e saj Gjikon.

Elita duket se nuk dëshiron t’i largohet për asnjë moment Gjiko. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE