0

Ndonëse u bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, tani, Egzona Muqiqi famën e madhe po e arrin vetë.

Ajo menaxhon një duqan me veshje elegante për femra, përcjell ORAinfo.

Aty zgjodhi të blejë fustan edhe moderatorja e njohur, Elita Rudi.

E në një foto që e ka postuar ajo po duket shumë bukur, dhe duket se Egzona ia ka zgjedhur fustanin më të bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE