0

U bë e njohur si gruaja e Albatrit Muqiqit dhe tani Egzona është një prej personazheve më të përfolura.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që po e bëjnë edhe më të komentuar, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku i vërehen kilogramët e tepërt ndonëse po ushtron në palestër./ORAinfo/

SHPËRNDAJE