0

Këngëtari i njohur Albatrit Muqiqi është gjithmonë i përfolur në media e në publik si për profesion ashtu edhe për jetën private.

Ai u martua pak vite më parë me Egzonën dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Albatriti është tejet aktiv si në mbrëmje e koncerte ashtu edhe në emisione të ndryshme.

E në një emission ku ka qenë I ftuar së fundi, Albatriti është pyetur nëse e donte më shumë Meritën apo Egzonës, përgjigja e tij befasoi të gjithë pasi ai tha nënën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE