0

Egzona Muqiqi është një emër tejet i njohur për publikun e medieve rozë.

Ajo u bë e njohur si gruaja e Albatrit Muqiqit dhe si e tillë u bë shumë e përfolur, përcjell ORAinfo.

Egzona tani menaxhon një dyqan me veshje elegante për femra.

Sot, ajo ka publikuar një foto në Instagramin e dyqanit ku shihet se ia ka zgjedhur kunatës së vogël fustanit më të bukur.

E motra e vogël e Albatritit po bëhet një super-femër./ORAinfo/

SHPËRNDAJE