0

Është një prej emrave më të përfolura në publik e media rozë.

Egzona Muqiqi u bë e njohur në publik si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është nënë e tre fëmijëve dhe krahas kësaj është e angazhuar në dyqanin me veshje elegante për femra që e menaxhon.

Sot, ajo ka shkuar në punë e veshur në komplete të kuqe, mirëpo gjithë vëmendjen marrin format e saj trupore vetëm pak muaj pas lindjes./ORAinfo/

SHPËRNDAJE