0

Egzona Muqiqi po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat e publikut.

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit dhe tani famën e madhe po e arrin me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është nënë shumë e përkushtuar, Egzona është teje e angazhuar edhe në profesionin e saj.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale ajo së fundi ka publikuar një foto ku shihet e veshur në fustanin më të bukur deri më tani, dhe dha lajmin se ky fustan tani është me çmim special./ORAinfo/

SHPËRNDAJE