0

Egzona Muqiqi u bë e njohur si gruaja e Albatrit Muqiqit, dhe tani është një ndër më të përfolurat e publikut.

Ajo dhe Albatriti janë prindër të tre fëmijëve, një djali dhe dy vajzave, përcjell ORAinfo.

Krahas angaz`himeve në profesion dhe në familje, Egzona është tejet aktive në rrjete sociale.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka shkuar në punë e ajo që merr gjithë vëmedjen është veshja dhe pamja e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE