0

Egzona Muqiqi është emri i një prej personazheve më të përfolura në publik.

U bë tejet e njohur si gruaja e Albatrit Muqiqit dhe tani janë paraqitjet e saj plot stil ato që po e bëjnë shumë të komentuar, përcjell ORAinfo.

Egzona tani menaxhon një dyqan me veshje elegante për femra që e kaquajtur, ‘Goddes Exclusive’.

Gjatë kësaj kohe nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në fustan të ngushtë e trupi i saj është ai që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE