0

Egzona Muqiqi po vahzdon të jetë një ndër më të përfolurat nga mediat dhe publiku shqiptar.

Ajo u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, përcjell ORAinfo.

Ata tani janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali.

Duke qenë shumë aktive në rrjete sociale, Egzona sot ka postuar një video ku shihet se ka veshur fustanin më madhështor të dyqanit, mirëpo, format e saj pas lindjes së binjakëve po marrin gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE