0

Egzona Muqiqi u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo tani është tejet e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe shumë tërheqëse edhe pse është nënë e tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Egzona është tejet aktive edhe në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në dimi e jelek.

E kjo duket se i ka pëlqyer shumë vjehrrës së saj e cila nuk ka hezituar t’ia pëlqejë postimin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE