0

Egzona dhe Albatriti vazhdojnë të jenë shumë të përfolur.

Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, por më aktive është Egzona.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me pantollona të grisur.

Si gjithmonë ajo po duket tejet e bukur dhe me stil./ORAinfo/

SHPËRNDAJE