0

Egzona Muqiqi është emri që u bë I njohur për një kohë shumë të shkurtër në publik e në media.

Ajo është e martuar me këngëtarin e njohur, Albatrit Muqiqin dhe kanë tre fëmijë, një djalë dhe dy vajza, përcjell ORAinfo.

Edhe pse tre fëmijë, Egzona i është rikthyer biznesit të saj, ku ka një dyqan të fustaneve.

E në videon e fundit, Egzona shfaqet e veshur me një fustan të kuq e shumë të bukur. Në këtë fustan trupi i Egzonës po duket si ‘peshk’. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE