0

Familja e Egzona dhe Albatrit Muqiqit po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat nga mediat dhe publiku shqiptar.

Pothuajse çdo ngjarje në jetën e tyre bëhet lajm dhe komentohet shumë, përcjell ORAinfo.

Ata së fundi u bënë prindë të dy binjakëve, një djali dhe një vajze.

E sot, Egzona e ka veshur vajzën e saj të vogël plot stil, ndërsa gjyshja e saj kur e ka parë është ‘shkrirë’ pas mbesës së vogël./ORAinfo/

SHPËRNDAJE