0

Egzona Muqiqi është një prej personazheve më të përfolura në publik e në media.

Ajo dhe burri i saj Albatriti u bënë prindër të dy binjakëve para pak muajve, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është nënë shumë e përkushtuar dhe tejet e angazhuar në profesionin e saj, Egzona është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo na ka prezantuar me fustanin më të bukur mirëpo, është pamja e saj ajo që merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE