0

Egzona Muqiqi është një prej femrave më të përfolura të showbizit shqiptar.

Është lidhja dhe më vonë edhe martesa me këngëtarin e njohur, Albatrit Muqiqin ajo që e bëri shumë të njohur dhe të përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Tani ata janë prindër të tre fëmijëve dy vajzave dhe një djali.

Egozna kohëve të fundit është parë shumë aktive në palestër. A duket se palestra i ka dhënë rezultate e para.

Në videon e fundit të publikuar nga Egzona duke reklamuar një fustan, trupi i saj si ‘peshk’ e merr gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE