0

Egzona Muqiqi është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjell në jetë dy bonjakë.

Një djalë dhe një vajzë janë anëtarët me të ri në familjen e këngëtarit Albatrit Muqiqi, përcjell ORAinfo.

Kjo e ka gëzuar gjithë familjen Muqiqi. Ndërsa Egzona edhe sot ka publikuar foto nga spitali.

Ajo ka publikuar disa foto të binjakëve dhe të vet asaj gjatë qëndrimit në spital.

Të gjithë po duken mirë më shëndet. Për me tepër shikoni fotot. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE