0

Egzona dhe Albatriti vazhdojnë të jenë shumë të përfolur.

Ata janë të martuar dhe kanë tre fëmijë, një djalë dhe dy vajza, shkruan ORAinfo.

Ndonëse janë shumë të angazhuar në profesionet e tyre, ata nuk hezitojnë të jenë shumë aktiv në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Të dy bashkë kanë shkuar për shëtitje në Turqi, nga ku Albatriti ka publikuar një foto.

Ajo që bie në sy është se Egzona u shfaq e rregulluar si ‘nuse’ rrugëve të Stambollit, e kjo mund ta ketë ‘acaruar’ paksa Albatritin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE