0

Egzona Muqiqi po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat e publikut.

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit dhe tani famën e madhe po e arrin me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është nënë shumë e përkushtuar, Egzona është teje e angazhuar edhe në profesionin e saj.

Sot, ajo ka shkuar në punë me veshje sportive, mirëpo, detaji që merr vëmendjen është pamja e saj pa grim të cilën Egzona po mundohet ta fshehë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE