0

Egzona Muqiqi është një ndër emrat më të përfolur në publikun shqiptar dhe mediat rozë.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka shkuar në punë me komplete të zeza dhe që po duket shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE