0

Egzona Muqiqi po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat e publikut.

Para një muaji ajo dhe këngëtari i njohur, Albatrit Muqiqi u bënë prindër për herë të dytë, e kësaj here Egzona lindi binjakë, një djalë e një vajzë, përcjell ORAinfo.

Pas lindjes Egzona është kthyer në formën më të mirë trupore, e këtë e vërejmë në fotot që i posotn.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka shkuar në punë, e ajo që merr gjithë vëmendjen është veshja e saj plot stil./ORAinfo/

SHPËRNDAJE