0

Egzona Muqiqi po vazhdon të jetë një ndër personazhet më të përfolura të showbizit.

U bë e njohur si gruaja e Albatrit Muqiqit, dhe tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Muaj me parë ajo u bë nënë e dy binjakëve. Pak ditë pas lindjes ajo ju kthye punës në dyqanin e saj.
Ndërsa sot Egzona duket se ka nisur të shkojë edhe në palestër.

Ajo ka publikuar pamje nga fitnessi, ku shfaqet duke vrapuar. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE