0

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit dhe tani Egzona Muqiqi është shumë përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që po e bëjnë gjithnjë e më të komentur, përcjell ORAinfo.

Egzona tani po merret me menaxhimin e një dyqani me veshje elegante për femra.

Meqë është edhe shumë aktive në rrjete sociale, sot, ajo ka publikuar një foto në Instagramin e dyqanit ku shihet se ka shkuar në punë me kompletet më të bukura e që po i shkojnë shumë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE